چهارشنبه, 10 آبان 1396 ساعت 15:23

بازديد عضو هيات علمي دانشگاه هنراسلامي تبريز،جناب اقاي دكتر آصفي به همراه دانشجويان به تاريخ ٩٦/٨/١از پروژه ايپك پالاس

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بازديد عضو هيات علمي دانشگاه هنراسلامي تبريز،جناب اقاي دكتر آصفي به همراه دانشجويان به تاريخ ٩٦/٨/١از پروژه ايپك پالاس

عضو هیات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز:
طراحی سیستماتیک؛ از ایپک پالاس یک پروژه موفق تجاری ساخته است
دکتر مازیار آصفی ، عضو هیات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز با تاکید بر اینکه طراحی پروژه و فعالیت‌های انجام گرفته در مجموعه تجاری «ایپک پالاس» به صورت سیستماتیک انجام گرفته است، پیش‌بینی کرد «ایپک پالاس» تبدیل به یکی از موفق‌ترین پروژه‌های تجاری شهر تبریز شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز تجاری و تفریحی ایپک پالاس تبریز ، مازیار آصفی در حاشیه بازدید دانشجویان دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز از روند ساخت مجموعه تجاری ایپک پالاس خاطرنشان کرد: فرایند مهندسی و تمامی فعالیت‌ها از زیرساخت تا بهره‌برداری در این مجموعه به صورت سیستماتیک پیش‌بینی و انجام شده بود و این نشان دهنده توجه سرمایه گذاران و مهندسان این مجموعه به ساختارسازی درست است.
عضو هیات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز تاکید کرد: ایپک پالاس از نظر استراکچر و سازه بسیار سازه مناسبی دارد. همچنین نمایی که در طرح اصلی پروژه پیش‌بینی شده بسیار قابل توجه است.
آصفی ، استاد دانشگاه هنر اسلامی تبریز ، با اشاره به اینکه مشکل اغلب ساختمان‌های تجاری در شهر تبریز این است که ضعف پارکینگ دارند، گفت: با بازدید اولیه‌ای که از مجموعه ایپک پالاس و طراحی‌های انجام گرفته برای قسمت‌های مختلف آن داشتم ، این موضوع مهم در این پروژه مورد توجه بوده است.
عضو هیات علمی دانشگاه هنر تبریز با تاکید بر اینکه «فضاهایی که مشتری در ابتدای ورود مجموعه در آنها قرار می‌گیرد باید جذاب باشد» گفت: من فکر می‌کنم با طرح‌هایی که در ایپک پالاس پیش‌بینی شده عملا این کار در این مجموعه تجاری انجام خواهد شد.
آصفی با اشاره به دیگر جزئیات قابل توجه ایپک پالاس که از آن یک مجموعه تجاری «مشتری‌مدار» می‌سازد از عرض مناسبی که برای راهروها و طبقات پیش‌بینی شده بود نام برد.
آصفی یادآور شد: معتقدم فرایند ساخت و طراحی ایپک پالاس باعث می‌شود مشتری با این پروژه ارتباط بیشتری برقرار کند و از سوی دیگر طراحی سیستماتیک، فرایند مهندسی پروژه و نوع اجرا نشان می‌دهد که ایپک پالاس در آینده جزو موفق‌ترین پروژه‌های تجاری تبریز خواهد بود.

 

خواندن 3402 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 آبان 1396 ساعت 15:03

  خبرخوانفیسبوک 

دفتر مرکزی

خیابان علامه طباطبائی ( چایکنار )
به سمت آبرسان روبروی شهرداری
منطقه یک برج عمارت صبا ط 10 غ
تبریز - ایران
تماس با دفتر مرکزی
33374993 41 98+ تماس
آدرس ایمیل شرکت
info[a]ipakpalace.com

آدرس پروژه

شهرک اندیشه
سی وپنج متری اندیشه
دفتر مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس
تبریز - ایران
تماس با مدیریت پروژه
 34264016 41 98+ تماس
آدرس ایمیل مدیریت پروژه
manager[a]ipakpalace.com

آدرس دفتر فروش

شهرک اندیشه- فلکه اصلی
دفتر فروش مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس- تبریز - ایران
تماس با  واحد واگذاری و فروش
95 95 25 34  41 98+ تماس
آدرس ایمیل مدیرفروش
sales[a]ipakpalace.com

مار را در نقشه بیابید

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…