یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 22:44

مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس موجبات آسایش شهروندان غرب تبریز را فرآهم خواهد نمود.

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

تبریز شهر افتخارات، تبریز مادر آذربایجان و فرزند دلیر ایران ، تبریز با پیشینه‌ای دیرین و تاریخی در دادوستد

 

 

با توجه به شرایط اقلیمی و جوی حاکم در گذشته بزرگترین و طولانی ترین بازار سرپوشیده جهان در این شهر احداث گردیده و در آن مأوا گزیده.

در سالهای گذشته با مدرنیزه شدن مراکز تجاری در کلانشهرهای کشور، این شهر از قافله عقب مانده و در این سالهای خمودگی برای شهر تبریز شهرهائی همچون تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و حتی کرمان و یزد خوب تاخته اند , جز سکوت معنی دار و سرافکندگی چیزی برای ارائه به شهروندان تبریزی نبوده است ، خوشبختانه امروز با همت , اندیشه و فکر بی‌بدیل سرمایه گذاران تبریزی شاهد شکوفائی مراکز تجاری در این شهر تاریخی می باشیم. با همت مردانی بزرگ از خطه تبریز و آذربایجان ,چه آنان که در این مرز و بوم در حال زندگی هستند و چه آنانی که در نقاط دیگر جهان بنام آذربایجانی و ایرانی به فعالیتهای صنعتی و تجاری پرداخته اند , اکنون با دلی روشن و پرامید اقدام به ساخت و آبادانی آن و ارائه الگوهای جدید مراکز تجاری به شهر خود و دیگر شهرهای کشور هستند , غرور و مسرتی وصف ناپذیر تبریزی و آذربایجانی را فرا گرفته ، اصناف و کسبه معتبر و خوشنام و صاحبان برندهای معتبر داخلی و یا نمایندگان برندهای معتبر خارجی نیز همسوئی و همت خود را نشان داده و با حضور خود در چنین مراکزی از موقعیت پیش آمده استفاده نموده و حضور پررنگ خود را نشان داده و خواهند داد تا از منافع حضور خود برخوردار گردند.

در طول 15 سال فعالیت خود در شرکتهای سرمایه گذاری و سازندگان مجموعه های مسکونی و تجاری در سطح شمالغرب کشور بخصوص در شهر تبریز، آرزوی ساخت مراکز تجاری مدرن را داشتم ، با نگاه به کلانشهرهای دیگر و حتی شهرهای متوسط کشورهای همسایه و فعالیتهای آنها در زمینه تجاری سازی، شدیداً غبطه خورده و آرزوی چنین حرکاتی را از سوی صاحبان سرمایه و تفکر تبریزی داشتم که خوشبختانه امروز شاهد این حرکت می باشیم و به این نکته باید تأکید نمایم که ساخت چنین مراکزی تنها احداث و سرمایه گذاری نیست بلکه یک تفکر و اندیشه نو است.

نگاه نادرست به توسعه ی شهری سبب شده تا زمینه احداث مراکز تجاری تفریحی توسط صاحبان سرمایه در شرق تبریز بخصوص در مناطق ولیعصر، ائل گلی، و رشدیه فراهم شود.

با نگاهی زیرکانه به آمار جمعیتی شهر متوجه خواهیم شد که عمده ساکنین تبریز در منطقه غرب و جنوب غرب ساکن می باشند (بر اساس آمار 1390 شهرداری تبریز 50 درصد ساکنین شهر در غرب و جنوب غرب تبریز ساکن میباشند ) و عدم وجود مراکز تجاری در این مناطق موجب رفت و آمد شهری از این مناطق به مناطق مرکزی و شرق شهر شده و موجب ایجاد معضلات ترافیکی و آلودگی هوا و... شده است.

و حتی باز بایستی اعتراف کرد که از نگاه تیزبین مدیران و مشاوران مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس دور نمانده که عمده مشتریان بازار مرکزی تبریز، خیابانهای تربیت، شریعتی و خیابان امام از این مناطق می باشند.(مطابق مطالعات میدانی از مرکز شهر و منطقه بازار 36 درصد از مراجعین به منطقه بازار ازغرب شهرو9درصد از شهر های اقماری حوزه غرب تبریز به منطقه بازار مراجعه می کنند .)

حال با احداث و راه اندازی مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس در بهترین موقعیت مکانی جنوب و جنوب غرب تبریز می توان امید داشت تا موجبات آسایش شهروندان غرب تبریز در کنار یک فضای مناسب کسب وکار برای اصناف معتبر فراهم شود.

سرمایه گذاران معتبر و خوشنام مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس , پس از انجام مطالعات میدانی وبهره گیری از مشاوره کارشناسان حوزه کسب وکار اقدام به طراحی و احداث مجموعه ای فاخر در غرب تبریز، و در شهرک اندیشه با کاربریهای مختلف تجاری، تفریحی، هایپرمارکت , فودکورت و پارک ماجراجویی نموده اند که خوشبختانه با استقبال بی نظیر مردم شریف تبریز روبرو شده و از نگاه اصناف و کسبه معتبر شهر و صاحبان برندهای معتبر داخلی و خارجی نیز پهنان نمانده است .

مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس هم اکنون بعنوان یک مجموعه تجاری و تفریحی بی نظیر در آینده ای نزدیک با درایت سرمایه گذاران محترم و مدیران توانمند و خریداران عزیز واحدها و اصناف خوش فکر به ارائه خدمت به ساکنین منطقه اندیشه، جنوب غرب تبریز و همچنین به عنوان یک پروژه فرامنطقه ای در مجاورت شاهراه اصلی جاده تبریز – ارومیه و اتوبان تبریز - سهند پاسخگوی مسافران محترم استانهای کردستان، آذربایجان غربی (شهرهای ارومیه، مهاباد، میاندوآب) و دیگر شهرهای حوزه غرب تبریز از قبیل مراغه، بناب و آذرشهر و... خواهد بود.

بی شک تلاشهای دلسوزانه و بی شائبه مدیران و سرمایه گذاران مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس در راستای اعتلای فرهنگ جامعه , اقتصاد گردشگری و خرده فروشی قابل سپاس و تقدیر فراوان است .اطمینان دارم این تلاشها در سیمای اثری که از بطن این طرح ارزشمند سر بر می آورد در معرض تقدیر مردمی شریف قرار خواهد گرفت .

از خداوند متعال توفیق و سر افرازی برایشان مسئلت مینمایم .

نعمت الله دمشقی

مدیر واگذاری و بهره برداری

مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس

 

 

خواندن 3391 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 بهمن 1395 ساعت 17:10

  خبرخوانفیسبوک 

دفتر مرکزی

خیابان علامه طباطبائی ( چایکنار )
به سمت آبرسان روبروی شهرداری
منطقه یک برج عمارت صبا ط 10 غ
تبریز - ایران
تماس با دفتر مرکزی
33374993 41 98+ تماس
آدرس ایمیل شرکت
info[a]ipakpalace.com

آدرس پروژه

شهرک اندیشه
سی وپنج متری اندیشه
دفتر مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس
تبریز - ایران
تماس با مدیریت پروژه
 34264016 41 98+ تماس
آدرس ایمیل مدیریت پروژه
manager[a]ipakpalace.com

آدرس دفتر فروش

شهرک اندیشه- فلکه اصلی
دفتر فروش مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس- تبریز - ایران
تماس با  واحد واگذاری و فروش
95 95 25 34  41 98+ تماس
آدرس ایمیل مدیرفروش
sales[a]ipakpalace.com

مار را در نقشه بیابید

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…