چاپ کردن این صفحه
دوشنبه, 18 خرداد 1394 ساعت 13:44

راه‌اندازی مجتمع «ایپک پالاس» در شهرک اندیشه، گامی برای توسعه متوازن تبریز است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

راه‌اندازی مجتمع «ایپک پالاس» در شهرک اندیشه، گامی برای توسعه متوازن تبریز است


عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: ساخت و راه اندازی مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس در منطقه کم برخوردار شهرک اندیشه را گامی در راستای تحقق توسعه متوازن شهر تبریز توصیف کرد.
 محمدحسین جعفری در بازدید از روند ساخت مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس افزود: سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک اندیشه فرصتی بی نظیر برای توسعه این منطقه محسوب می‌شود.
وی با اشاره به توجه شهرداری و شورای شهر تبریز به توسعه مناطق کم برخوردار به عنوان موضوعی جدی، یادآور شد: با سرمایه گذاری متوازن و عادلانه در تمامی نقاط شهر، به نیازهای جمعی شهروندان پاسخ داده شده و فرصتی فراهم می شود تا همه بتوانند در همه جای شهر از امکانات رفاهی به یک اندازه استفاده کنند.
جعفری ضمن قدردانی از تلاش سرمایه گذاران مجتمع ایپک پالاس، خاطرنشان کرد: مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس می‌تواند مسئله مهم اشتغال را نیز در این منطقه تا حدی مرتفع ساخته و نقش به سزایی در کنار سایر پروژه‌های عمرانی و رفاهی، در رفع معضلات اجتماعی و فرهنگی ایفا کند.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز همچنین راه اندازی و تکمیل پروژه اتوبان سهند را در بهبود وضعیت منطقه بسیار موثر ارزیابی کرد.
عضو هیات مدیره وسرمایه گذارمجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس مهندس احمد احمدپور نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور جناب آقای جعفری و تشکر از همراهی مداوم مدیران شهری در حمایت از مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس اظهار نمود: با مصوبه اخیر ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر حسن روحانی و هیات محترم دولت در تخصیص اعتبار 500 میلیارد ریالی به افتتاح اتوبان تبریز – سهند ،فاصله زمانی مناطق غرب تبریز با پروژه به شدت کاهش خواهد یافت و سبب راحتی دسترسی به مجتمع خواهد شد.
پارکینگ مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس با ظرفیت گنجایش بیش از 500 خودرو، هایپر مارکت، فودکورت، شهربازی، مرکز خرید با 200 واحد تجاری و کافی شاپ از جمله امکانات بالقوه این مجتمع می باشد.
وی خاطرنشان کرد: این مجتمع در آینده خواهد توانست موجبات خرید و تفریح شهروندان جنوب غرب تبریز را فراهم آورد.

خواندن 1873 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 فروردين 1395 ساعت 17:19
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…